Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: File system
ug: ھۆججەت سېستىمىسى
