Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: File system
ur: فائل سسٹم
