Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Save
vi: Lưu

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Role
vi: Vai trò

en: Folder
vi: Thư mục

en: Once a day
vi: Một lần một ngày

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: File system
vi: Hệ thống tập tin

en: Connection
vi: Kết nối
