Nexus Theme (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Main
da: Primær

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade
