Nexus Theme (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid
