Nexus Theme (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية
