Nexus Theme (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér
