Nexus Theme (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Main
vi: Trình đơn chính

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ
