Nexus Theme (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Main
fa: اصلی

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Read More
fa: ادامه...

en: Copyright
fa: حق تالیف

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Theme by
fa: طراحی پوسته توسط
