Nexus Theme (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Read More
id: Selengkapnya

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder
