Nexus Theme (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Main
ja: メイン

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Copyright
ja: 著作権

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ
