Nexus Theme (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Main
pl: Główne

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Read More
pl: Czytaj więcej

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Front Page Slideshow
pl: Strona główna pokazu slajdów.

en: Show slideshow
pl: Pokaż pokaz slajdów.
