Nexus Theme (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty
