Nexus Theme (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Slide URL
uk: URL слайду

en: Slide Description
uk: Опис слайду

en: Slide Headline
uk: Заголовок слайду

en: Nexus Theme
uk: Тема Nexus
