Nexx Integration (8.x-1.9) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Teaser
ar: موجز

en: Video
ar: فيديو

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Subtitle
ar: عنوان ثان

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Notification settings
ar: إعدادت الاشعارات

en: Bundles
ar: حزم

en: Item ID
ar: معرف العنصر

en: Field types
ar: أنواع الحقل
