Nexx Integration (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: enabled
fi: käytössä

en: disabled
fi: ei käytössä

en: On
fi: Käytössä

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Off
fi: Pois päältä

en: An error occurred
fi: Tapahtui virhe

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Notification settings
fi: Ilmoitusasetukset

en: Bundles
fi: Paketit

en: Is active
fi: Aktiivinen

en: Select field
fi: Valitse kenttä

en: Field types
fi: Kenttätyypit
