Nexx Integration (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Title
pt: Título

en: enabled
pt: ativo

en: disabled
pt: inativo

en: On
pt: Ligado

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Teaser
pt: Resumo

en: Off
pt: Desligado

en: An error occurred
pt: Ocorreu um erro

en: Channel
pt: Canal

en: Video
pt: Vídeo

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Subtitle
pt: Subtítulo

en: Copyright
pt: Direitos de autor

en: audio
pt: áudio

en: video
pt: vídeo

en: Notification settings
pt: Configurações de notificação

en: Bundles
pt: Pacotes

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: Initializing
pt: Inicializando

en: Preview Image
pt: Visualizar imagem
