Nexx Integration (8.x-2.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: enabled
is: virkt

en: disabled
is: óvirkt

en: On
is: Virkjað

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Off
is: Af

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Field types
is: Tegundir svæða
