Nexx Integration (8.x-2.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: enabled
ur: فعال

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: On
ur: آن

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
