Nexx Integration (8.x-2.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: enabled
gu: સક્રિય

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: On
gu: ચાલુ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: live
gu: જીવંત
