Nexx Integration (8.x-2.3) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: enabled
ro: activat

en: disabled
ro: dezactivat

en: On
ro: Pornit

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Off
ro: Oprit

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Subtitle
ro: Subtitlu

en: Notification settings
ro: Setări de notificare

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
