Nexx Integration (8.x-2.5) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Title
hu: Cím

en: enabled
hu: engedélyezett

en: disabled
hu: tiltott

en: On
hu: Be

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Off
hu: Ki

en: An error occurred
hu: Hiba történt

en: Channel
hu: Csatorna

en: Domain ID
hu: Domain azonosítója

en: Video
hu: Videó

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: video
hu: videó

en: live
hu: élő

en: Notification settings
hu: Értesítési beállítások

en: playlist
hu: lejátszási lista

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Is active
hu: Aktív

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Initializing
hu: Előkészítés

en: Field with source information
hu: Mező forrás információval
