Nexx Integration (8.x-2.5) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: enabled
nn: aktivert

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: On
nn: På

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Off
nn: Av

en: Subtitle
nn: Undertittel
