Nexx Integration (8.x-2.5) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: enabled
bg: включено

en: disabled
bg: деактивиран

en: On
bg: Включи

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Teaser
bg: Резюме

en: Off
bg: Изключи

en: Subtitle
bg: Подзаглавие
