Nexx Integration (8.x-3.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: enabled
cs: zapnuto

en: disabled
cs: vypnuto

en: On
cs: Zapnuto

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Off
cs: Vypnuto

en: Channel
cs: Kanál

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Notification settings
cs: Nastavení upozornění

en: Field types
cs: Typy polí
