Nexx Integration (8.x-3.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: enabled
oc: activat

en: disabled
oc: desactivat

en: On
oc: Activat

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Off
oc: Desactivat

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Subtitle
oc: Sostítol

en: Bundles
oc: Paquets
