Nexx Integration (8.x-3.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: enabled
sl: omogočeno

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Subtitle
sl: Podnaslov
