Nexx Integration (8.x-3.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: enabled
af: geaktiveer

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: On
af: Op

en: Subtitle
af: Subtitel
