Nexx Integration (8.x-3.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: disabled
az: söndürülüb

en: On
az: Aktiv

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Teaser
az: Tizer

en: Off
az: Söndürülüb

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Notification settings
az: Bildiriş parametrləri

en: Bundles
az: Paketlər

en: Field types
az: Sahə növləri
