Nexx Integration (8.x-3.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: enabled
be: уключана

en: disabled
be: адключана

en: On
be: На

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: video
be: відэа

en: Field types
be: Тыпы палёў
