Nexx Integration (8.x-3.1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: enabled
ca: habilitat

en: disabled
ca: inhabilitat

en: On
ca: Actiu

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Teaser
ca: Resum

en: Off
ca: Inactiu

en: Video
ca: Vídeo

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Notification settings
ca: Paràmetres de notificació

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Generate new random key
ca: Genera una nova clau aleatòria

en: Field with source information
ca: Camp amb informació de la font
