Nexx Integration (8.x-3.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: enabled
da: aktiveret

en: disabled
da: deaktiveret

en: On
da: Tilsluttet

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Off
da: Afbrudt

en: An error occurred
da: Der opstod en fejl

en: Default value
da: Standardværdi

en: Subtitle
da: Underrubrik

en: Notification settings
da: Indstillinger for underretninger

en: Field types
da: Felttyper
