Nexx Integration (8.x-3.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: enabled
eu: gaituta

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Domain ID
eu: Domeinuaren ID-a

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Field types
eu: Eremu motak
