Nexx Integration (8.x-3.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: enabled
ku: چالاکە

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان
