Nexx Integration (8.x-3.1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: On
nl: Aan

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Off
nl: Uit

en: An error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: Channel
nl: Kanaal

en: Domain ID
nl: Domein-ID

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Notification settings
nl: Notificatie instellingen

en: playlist
nl: afspeellijst

en: Bundles
nl: Bundels

en: Is active
nl: Is actief

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Initializing
nl: Initialiseren

en: Generate new random key
nl: Nieuwe willekeurige sleutel genereren

en: Field with source information
nl: Veld met broninformatie
