Nexx Integration (8.x-3.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: enabled
pl: włączone

en: disabled
pl: wyłączone

en: On
pl: Włączony

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Teaser
pl: Skrót

en: Off
pl: Wyłączony

en: Channel
pl: Kanał

en: Video
pl: Wideo

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: live
pl: na żywo

en: Notification settings
pl: Ustawienia powiadomień

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Is active
pl: Aktywny

en: Channel ID
pl: ID kanału

en: Field types
pl: Typy pól

en: Field with source information
pl: Pole z informacjami źródłowymi
