Nexx Integration (8.x-3.2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: enabled
hi: सक्रिय

en: disabled
hi: अक्षम

en: On
hi: चालू

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Teaser
hi: टीज़र

en: Off
hi: बंद

en: Video
hi: वीडियो

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Subtitle
hi: उपशीर्षक

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Bundles
hi: बंडल
