Nexx Integration (8.x-3.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: disabled
mr: असमर्थ

en: On
mr: वर

en: Off
mr: बंद

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
