Nexx Integration (8.x-3.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: disabled
fa: غیرفعال

en: On
fa: روشن

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Off
fa: خاموش

en: Video
fa: ویدیو

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Subtitle
fa: زیر عنوان

en: Notification settings
fa: تنظیمات اطلاع‌رسانی
