Nexx Integration (8.x-3.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: disabled
eo: malŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Subtitle
eo: Subtitolo
