Nexx Integration (8.x-3.3) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Title
fr: Titre

en: enabled
fr: activé

en: disabled
fr: désactivé

en: On
fr: Activé

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Teaser
fr: Accroche

en: Off
fr: Désactivé

en: An error occurred
fr: Une erreur s'est produite

en: Channel
fr: Canal

en: Domain ID
fr: Identifiant (ID) du domaine

en: Video
fr: Vidéo

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Subtitle
fr: Sous-titre

en: video
fr: vidéo

en: Notification settings
fr: Paramètres de notification

en: Bundles
fr: Types

en: Is active
fr: Est actif

en: Select field
fr: Sélectionner un champ

en: Field types
fr: Types de champs

en: Generate new random key
fr: Générer une nouvelle clé aléatoire

en: Field with source information
fr: Champ avec information source

en: Is deleted
fr: Est supprimé

en: Is blocked
fr: Est bloqué

en: load
fr: chargement
