Nexx Integration (8.x-3.3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: enabled
sk: povolené

en: disabled
sk: vypnuté

en: On
sk: Zapnúť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Off
sk: Vypnúť

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Notification settings
sk: Nastavenia upozornení

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Field types
sk: Typy polí
