Nexx Integration (8.x-3.3) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: enabled
tr: etkin

en: disabled
tr: etkin değil

en: On
tr: Açık

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Teaser
tr: Özet

en: Off
tr: Kapalı

en: Channel
tr: Kanal

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Subtitle
tr: Alt başlık

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Notification settings
tr: Bildirim ayarları

en: Bundles
tr: Paketler

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Field with source information
tr: Kaynak bilgisi içeren alan
