Nexx Integration (8.x-3.4) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: enabled
id: hidup

en: disabled
id: nonaktifkan

en: On
id: Pada

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Teaser
id: Ringkasan

en: Off
id: Matikan

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Subtitle
id: Subjudul

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Stream type
id: Jenis status

en: Notification settings
id: Pengaturan notifikasi

en: Bundles
id: Bundel

en: Field types
id: Jenis bidang isian
