Nexx Integration (8.x-3.4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​
