Nexx Integration (8.x-3.4) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Title
pt: Título

en: enabled
pt: ativado

en: disabled
pt: desativado

en: On
pt: Habilitado

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Teaser
pt: Chamada

en: Off
pt: Desligado

en: An error occurred
pt: Ocorreu um erro

en: Channel
pt: Canal

en: Default value
pt: Valor padrão

en: Subtitle
pt: Subtítulo

en: Notification settings
pt: Configurações de notificação

en: Bundles
pt: Empacotar

en: Is active
pt: Está ativo

en: Select field
pt: Selecionar campo

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: Field with source information
pt: Campo com informações de origem
