Nexx Integration (8.x-3.5) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: disabled
ar: معطَّل

en: On
ar: في

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Teaser
ar: موجز

en: Off
ar: إيقاف

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Subtitle
ar: عنوان ثان

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: audio
ar: صوت

en: Notification settings
ar: إعدادت الاشعارات
