Nexx Integration (8.x-3.5) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Off
el: Κλειστό

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Notification settings
el: Ρυθμίσεις ειδοποιήσεων

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
