Nexx Integration (8.x-3.5) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: disabled
jv: mati

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Subtitle
jv: Sub judul
