Nexx Integration (8.x-3.5) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Off
th: ปิด

en: Subtitle
th: คำบรรยาย

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
